OPTEAMUS

OPTEAMUS jest internetową gazetką skierowaną dla studentów z całej Polski o tematyce logistycznej. Artykuły w niej zawarte są napisane głównie przez członków SKN OPTEAM i obejmują tematykę z zakresu systemów informatycznych w logistyce, rozwiązanych zadań z zakresu badań operacyjnych i optymalizacji jak również humorystycznie opisane zawody logistyczne oraz ciekawe wywiady z pracownikami Uniwersytetu Łódzkiego.

Prezentujemy pierwszy numer gazetki Opteamus pod redakcją Agnieszki Teleman, który ukazał się w roku akademickim 2011/2012.

W numerze pierwszym zostały poruszone takie tematy jak:

• skąd wzięła się logistyka na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ, czyli wywiad z prof Grażyną Juszczak-Szumacher
  • kącik "zrób to sam”, czyli metoda AHP
  • opis Ogólnopolskiej Konferencji w Poznaniu, w której wzięli udział członkowie naszego Koła

Zachęcamy do lektury (kliknij w obrazek) !

Poniżej przedstawiamy drugi numer czasopisma internetowego Opteamus. Czasopismo jest dziełem Naszego Koła Naukowego pod redakcją Marcina Sabeli, w roku akademickim 2012/2013.

W numerze można znaleźć między innymi informacje na temat:

• systemów ERP
  • na czym polega praca spedytora
  • wspomnienia Marcina z wymiany studenckiej ERAZMUS

Zachęcamy do lektury !

2016 OPTEAMUS - SKN OPTEAM. - Optymalizujemy teraźniejszość. Planujemy przyszłość.