III Łódzka Konferencja Logistyczna

lkl3W dniach 9-10 kwietnia 2015 roku mieliśmy zaszczyt gościć na Wydziale Ekonomiczno-Sojologicznym UŁ kilkudziesięciu studentów kierunków ekonomicznych z całej Polski. Celem przybcia tak licznej grupy  osób do Łodzi była kolejna - już trzecia edycja Łódzkiej Konferencji Logistycznej. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania młodych naukowców była odpowiedzialność w logistyce.

Pierwszego dnia został wygłoszony cykl referatów w których zostały omówione takie zagadnienia jak  społeczne i środowiskowe aspekty logistyki, logistyka zwrotna, gestia transportowa, bezpieczeństwo transportu, wewnętrzne struktury przedsiębiorstwa, cykl życia produktu oraz zasady społecznej odpowiedzialności biznesu. Najlepsze referaty zostały nagrodzone. Jak co roku została wydana publikacja pokonferencja, a wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty uczestnictwa.

Drugiego dnia konferencji mieliśmy możliwość zapoznania się z działalnością firmy Avon Operations sp. z o. o. w Garwolinie. Uczestnictwo w konferencji było okazją nie tylko do poważnych rozmów na tematy ogólnouczleniane, ale także do świetnej zabawy oraz poznania nowych, ciekawych osobowści.

Koordynator Projektu
Michał Misztal

2016 Edycja III - SKN OPTEAM. - Optymalizujemy teraźniejszość. Planujemy przyszłość.