Zaproszenie na ŁKL 2016

Studenckie Koło Naukowe "Opteam" ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów na IV Łódzką Konferencję Logistyczną pt. Wyzwania współczesnej logistyki. Konferenacja odbędzie się w dniach 10-11 marca 2016 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego w auli C140 o godz. 11.00.

Konferencja ma na celu wymianę wiedzy z zakresu logistyki między studentami kierunków ekonomicznych. Prezentowane referaty będą dotyczyły takich tematów jak logistyka miejska, ekonomika transportu lub ekologistyka. Omówione zostaną zagadnienia związane z zarządzaniem systemami informatycznymi w logistyce oraz prawno-finansowe aspekty działalności logistycznej. Z wielką radością oczekujemy na przybycie do Łodzi stałych bywalców cyklu jak i nowych uczestników.

Sylwia Stawiana

Główni partnerzy :

skglogistyczny

radiozak888

logistykaodzysku

mlodzilogistycy

eurologistics

MiD

TopLogistyk

Logistyka.net.pl

2016 ŁKL 2016 - SKN OPTEAM. - Optymalizujemy teraźniejszość. Planujemy przyszłość.