O nas

Studenckie Koło Naukowe Wspomagania Decyzji Gospodarczych OPTEAM powstało w 2005 roku przy Katedrze Badań Operacyjnych działającej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Członkowie koła to przede wszystkim studenci kierunków: Logistyka, Informatyka i Ekonometria, Ekonomia oraz Stosunki Międzynarodowe. Stawiamy na rozwój zainteresowań naukowyych naszych członków, praktyczne zastosowanie metod poznawanych na studiach oraz rozwijanie umiejętności miękkich.

Przez cały rok angażujemy się w organizację autorskich projektów. Część z nich ma charakter imprez okolicznościowych. Najbardziej dumni jesteśmy z organizowanych przez nas przedsięwzięć cyklicznych. Jesteśmy organizatorami Łódzkiej Konferencji Logistycznej, Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego LOGICO, Międzynarodowej Konferencji International Dimensions in Economics, a także współorganizatorami konferencji Innowacje w Świecie Biznesu oraz Tredny Ekonomiczne w Sulejowie.

Bierzemy czynny udział w wydarzeniach organizowanych przez środowisko akademickie.  Aktywnie wspieramy wydarzenia organizowane przez Centrum Promocji UŁ oraz Centrum Karier Zawodowych UŁ. Jesteśmy prelegentami wielu konferencji na uczelniach wyższych w całym kraju.

Nasi członkowie to ludzie pełni pasji, dynamiczni, posiadający receptę na to, aby czas spędzony na studiach upływał pod znakiem pozytywnej atmosfery i zaangażowania.

Więcej informacji znajdziesz na naszym Facebooku.

2016 O nas - SKN OPTEAM. - Optymalizujemy teraźniejszość. Planujemy przyszłość.